MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 8616343
nr 861 6343
Vitrinskåp
Ek, Jugend, längd: 120, djup: 53, höjd: 190
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2013
kl 18:28:03
25/11 18:23:03
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.